Bez kategorii

W szafie każdej kobiety

Najświeższe trendy zmieniają się co sezon, klasyka pozostaje na topie przez lata. Płeć piękna uwielbia zapewne eksperymentować ze swym image i swoją odzieżą dobrze posiadać w garderobie również ciuszki oraz akcesoria, jakie możemy włożyć właściwie na dowolną uroczystość i nie jesteśmy zmuszone nadmiernie długo zachodzić w głowę, jaki ubiór z tych rzeczy zaaranżować.

W każdej garderobie muszą być dżinsy. Dobrze skrojone dżinsy, wygodne i dopasowujące do figury mogą stać się kwintesencją i outfitu biurowego a także na randkę, czy wyjazd za miasto. Od bardzo wielu sezonów najczęściej spotykanym krojem jeansów są „rurki”, jednakowo korzystnie wyglądają też wycieruchy o zupełnie prostej bądź lekko rozszerzającej się nogawce.

Równie znaczącym fragmentem w każdej garderobie jest dobra oraz wielofunkcyjna torebka. Dobra torba powinna pozostać w dobrym stanie nawet kilka lat. kilka lat. Genialne są szare torebki, które to możemy skomponować w zasadzie z każdym elementem garderoby.

Elementem garderoby, bez jakiego bardzo wiele Kobiet nie jest w stanie wyobrazić sobie garderoby jest modna sukienka o klasycznym kroju. Zależnie od rodzaju budowy i indywidualnych preferencji równie dobrze sprawią się sukieneczki rozkloszowane, do kolan bądź nieco dłuższe w barwach takich jak granat, zgaszona zieleń, elegancki burgund. Suknia o stylu wizytowym musi być jednak skromna i bez nadmiaru ozdób, tak aby można bez wahania ubrać ją na oficjalne okazje.

Mimo, że wśród kobiet odnajdą się te, które wyższe obcasy kochają i nienawidzą, jedno pozostaje bez wątpliwości: bez choćby jednego modelu butów na obcasach czy też oficjalnych czółenek nie można stworzyć wielu zwykłych stylizacji. Korzystnie będzie przystosować buty na obcasie do torby – to mocno upraszcza proces konstruowania pasującej na każda okazję kreacji. W sytuacji gdy przypadnie nam do gustu brunatna torebka należałoby rozważyć jeszcze nabycie butów w podobnym kolorze. Funkcjonalne, dobrze wykrojone, buty z licowej skóry posłużą przez wiele lat.